Karnety regularne

Regulamin karnetów "regularnych".

Karnety regularne powstały z myślą o tych wszystkich osobach, które zdają sobie sprawę z tego, iż w masażu, tak jak w wielu dziedzinach życia, ważna jest własnie regularność i zachowanie ciągłości w postępowaniu, dokładnie tak samo jak choćby w treningu siłowym (aby cokolwiek osiągnąć - trzeba konsekwentnego dążenia do celu przy zachowaniu regularności w ćwiczeniach). Nie wystarczy przecież tydzień ćwiczeń aby do końca życia mieć potężną masę mięśniową. Dokładnie tak samo jest w masażu, tylko cele zazwyczaj są inne. Dla jednych będzie to walka z przeciążeniem fizycznym, dla innych zniwelowanie napięć powstałych wskutek stresującego życia czy pracy, dla jeszcze innych po prostu relaks a znów dla innych odnowa biologiczna po ciężkich treningach.

Tak więc kilka słów o samych karnetach:

1. Karnet regularny kosztuje 149

2. Obejmuje 4 masaże pleców wykonywane jeden raz w tygodniu

3. Karnet należy wykorzystać w danym miesiącu, w którym karnet obowiązuje (w wyjątkowych sytuacjach można niewykorzystany zabieg przełożyć na miesiąc następny)

4. Pula karnetów jest ograniczona

5. Pierwszeństwo do nabycia karnetu na dany miesiąc mają osoby, które posiadają karnet za miesiąc poprzedni

6. Jeśli ktoś nie decyduje się przedłużyć karnetu na kolejny miesiąc, jego karnet trafia do puli dostępnych karnetów i skorzystać z niego może inna zainteresowana osoba

7. W razie jakichkolwiek pytań, niejasności, prosimy o kontakt osobisty bądź pod naszymi nr telefonów (ogólnie dostępne, zarówno w klubie, na stronie internetowej, jak i tu na fb)

 

NASI PARTNERZY
tu możesz umieścić swoją reklamę,kontakt: wiktor.walczak@o2.pl